PASLAUGOS

Ilgametę patirtį turintys mūsų įmonės profesionalai estetiškos ir funkcionalios erdvės interjero koncepciją gali sukurti visiškai nuo nulio. Turite savo idėjų, kurias būtinai norite realizuoti? Mes atsakingai ir operatyviai padėsime Jums jas įgyvendinti, sukursime vizualizacijas, jei iškils klausimų, mūsų konsultantai ir profesionalūs dizaineriai patars Jums kiekviename žingsnyje ir padės surasti patį tinkamiausią variantą. „IDN Contract“ interjero dizaino sprendimai – individualūs ir visada išskirtiniai. Visa kita priklauso tik nuo klientų prioritetų, poreikių ir estetinių troškimų.

Kvalifikuotų ir patyrusių mūsų darbuotojų užduotis – profesionaliai prižiūrėti visą statybos darbų eigą: nuo patalpų projektavimo ir statyboms reikalingų medžiagų nupirkimo iki galutinio patalpų įrengimo. Koordinuojame visą statybų procesą, įgyvendiname techninius sprendimus, prižiūrime, kaip laikomasi darbų grafiko, kol pasiekiame galutinį savo tikslą – klientui pristatome kokybiškai, sutartu laiku ir pagal jo poreikius įrengtas patalpas.

IDN Contract savo klientams gali pasiūlyti išskirtinio dizaino, pagal specialius užsakymus pagamintus baldus bei interjero aksesuarus, galinčius nustebinti ne tik itališkos produkcijos asortimento gausa, bet ir aukščiausia kokybe. Mūsų produkcija leidžia realizuoti net ir nestandartines idėjas, kurioms gali prireikti inovatyvių dizaino sprendimų. Jei klientams reikia patarimo, visada suteikiame profesionalias konsultacijas ir padedame baldus pritaikyti prie interjero.