APIE MUS

Kas mes esame

IDN Contract – tai profesionalų komandą vienijanti įmonė, kuri teikia interjero projektavimo, prekybos baldais bei statybinės rangos ir priežiūros paslaugas.  

Savo klientams galime pasiūlyti ne tik baldus į restoraną, kavinę, biurą ar viešbutį, bet ir generalinės rangos paslaugas bei valdyti visus procesus, susijusius su interjero įrengimu. Mūsų kvalifikuoti specialistai ne tik operatyviai atsakys į Jums iškilusius klausimus, bet ir padės išspręsti įvairias su projektų įgyvendinimu susijusias problemas. Jums nebereikia rūpintis smulkmenomis – taip taupome ne tik Jūsų laiką, bet ir pinigus!

Ilgametė patirtis

 IDN Contract žinios yra grįstos kelių dešimtmečių patirtimi, įrengiant pačius sudėtingiausius viešojo sektoriaus objektus. Mūsų tikslas – įgyvendinti projektus taip, kad pasiektas rezultatas būtų maksimalus. Bendrovė niekada nesitaikė ir nesitaikys su kompromisais dėl darbų kokybės, kainos ir jų atlikimo laiko, todėl ir esame vertinami klientų, o mums patikėti projektai – geriausias to įrodymas.

Žinios, kurias įmonė sukaupė viešajame sektoriuje, prieš kelerius metus pradėtos taikyti užtikrinant aukščiausios kokybės paslaugas ir privatiems užsakovams. Didžioji dalis projektų įgyvendinama pasitelkus įmonės jau išbandytus partnerius, kuriems darbų kokybė yra esminė ir niekada nelaužoma vertybė.

Kadangi esame sukaupę ilgalaikę patirtį kontraktinių projektų valdymo srityje, mūsų įmonę – kaip itin patikimą – vertina klientai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Galime pasigirti įgyvendintais projektais Maskvoje, Baden Badene, Briuselyje, Londone, Kamčiatkos Petropavlovske, Almatoje, Omske, Lucke, Minske ir kituose Rytų ir Vakarų Europos miestuose.