PRIVATUMO POLITIKA

Privatumo ir slapukų politika

IDN CONTRACT visuomet gina klientų privatumą, todėl šioje skiltyje aiškiai ir skaidriai pateikiame mūsų interneto svetainėje taikomus informacijos apie lankytojus rinkimo ir naudojimo principus.

IP adresai

Administruodami interneto svetainę bei diagnozuodami sutrikimus IDN CONTRACT serverio darbe, galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas – tai kompiuterį identifikuojantis unikalus kodas tinkluose. Jis gali būti naudojamas nustatant lankytoją ir renkant įvairią demografinę informaciją. Tai daro absoliučios daugumos interneto serverių administratoriai.

Slapukai

Kai apsilankote mūsų svetainėje, norime pateikti informaciją ir funkcijas, pritaikytas tik Jums. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi IDN CONTRACT svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę Jums.

Slapukus naudojame skaidriai ir atsakingai. Kokius slapukus įrašome, visuomet galite peržiūrėti savo naršyklėje. Taip pat bet kada galite atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 

Duomenų formos

IDN CONTRACT svetainėje pateikiamose užsakymo formose Jūsų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pvz., nurodyti vardą, telefono numerį, el. pašto adresą). Šie asmeniniai duomenys gali būti naudojami tik tuo atveju, jei mums reikėtų su Jumis susisiekti. Jūs galite bet kada nutraukti tokio pobūdžio savo asmeninių duomenų tvarkymą, tiesiog išsiųsdami el. žinutę adresu idncontract@idngroup.lt.

Informacijos saugumas

Apie IDN CONTRACT svetainės lankytojus surinktus duomenis atidžiai saugome ir įsipareigojame neatskleisti trečiosioms šalims išskyrus atvejus, numatytus LR teisės aktuose, kuomet to reikalauja teisėsaugos institucijos.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad IDN CONTRACT nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei iš IDN CONTRACT svetainės paspaudę nuorodą pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.