NAUJIENOS

2016-10-05

„IDN Group“ papildė baldų priežiūros paslaugas teikianti įmonė „IDN Logistic“

„IDN Group“ papildė baldų priežiūros paslaugas teikianti įmonė „IDN Logistic“

Italijos baldų gamintojams Lietuvoje atstovaujančio verslininko Fulvio Cancelli įmonių grupė „IDN Group“ pasipildė nauju nariu – baldų montavimo, logistikos, priežiūros, korpusinių dalių keitimo ir smulkaus remonto paslaugas teikiančia įmone „IDN Logistic“.

Įmonių grupę, kuriai priklauso „IDN Home“, „IDN Production“ bei „IDN Contract“, papildžiusiai „IDN Logistic“ vadovaus Arturas Samulionis.

„Savo klientams siūlome baldų gamybos, interjero įrengimo bei statybos projektų valdymo darbus, tačiau pastaruoju metu pastebime labai smarkiai išaugusį poreikį naujus baldus ne tik atvežti, bet ir juos prižiūrėti bei atlikti remonto paslaugas. Atsižvelgdami į šį klientų poreikį nusprendėme įsteigti dar vieną „IDN Group“ priklausančią įmonę, kuri specializuosis būtent šioje srityje“, – pasakoja verslininkas F. Cancelli.

Įmonės vadovas teigia, kad „IDN Logistic“ paslaugas suteiks ne tik „IDN Group“ baldus įsigijusiems pirkėjams, bet ir kitų gamintojų produkciją turintiems žmonėms.

„Nesvarbu, ar žmogus įsigijo baldus iš mūsų įmonės, ar iš kitur. Mes galėsime jiems pasiūlyti savo teikiamą paslaugą – baldus sumontuoti ir prižiūrėti. Jei reikės, galėsime pagaminti ir pakeisti korpusines baldų dalis. Matome, kad ši verslo niša dar yra labai mažai išnaudota, tad tikimės, kad visai įmonių grupei „IDN Logistic“ veikla suteiks nemažai pridėtinės vertės“, – teigia „IDN Group“ vadovas.

„IDN Group“ priklausančios įmonės „IDN Home“, „IDN Production“ bei „IDN Contract“ savo klientams siūlo prekybos baldais, interjero projektavimo bei statybinės rangos ir priežiūros paslaugas. Bendrovei buvo patikėta įrengti tokius viešbučius, kaip „Holiday Inn“, „Palanga SPA“, „National Hotel“, biurą „Em System“ ir kt.

46 metų Italijos verslininkas F. Cancelli Lietuvoje gyvena ir savo veiklą vykdo jau 23 metus.