Viešasis sektorius

Viešbutis „PACAI“

2018 m. gegužę Vilniaus senamiestyje didikų Pacų rūmuose atsidarė prabangus penkių žvaigždučių viešbutis „Pacai“. Tai pirmasis „Design Hotels“ tinklo viešbutis Baltijos šalyse.
Projekto architektas – Saulius Mikštas, viešbučio interjerą kūrė dizainerių komanda „Yes.design.architecture.
Savo srities profesionalų gretas šiame išskirtiniame ir dideliame projekte papildė ir IDN Contract – turinti kelių dešimtmečių patirtį įrengiant pačius sudėtingiausius viešojo sektoriaus objektus įvairiuose Rytų ir Vakarų Europos miestuose: Maskvoje, Baden Badene, Briuselyje, Londone ir kt.
IDN Contract, įrengiant viešbutį, rūpinosi daugumos baldų (kambarių, restorano, lobby baro, SPA zonos montuojami ir laisvai pastatomi balda) gamyba, užsakymu, o taip pat ir baldų transportavimo procesu iš viso pasaulio: Latvijos, Italijos, JAV bei kitų šalių.
Kuriant viešbučio interjerą, projekto dizainerės siekė išsaugoti autentiškas freskas, aptrupėjusias sienas, plytas ir balkius. Papildant istorinį palikimą, buvo pasirinkti kokybiški, iš natūralių medžiagų gaminami baldai. Įmonės specialistai konsultavo interjero dizainerius renkantis medžiagas. Viešbutyje naudotos prabangios medžiagos: daug natūralios odos (ja aptraukiami lovūgaliai, lovų rėmai), gobeleno, daug marmuro. Kalbant apie viešbučio baldus, naudota labai daug žalvario. Kai kurie baldai buvo gaminami keliais etapais, medžiagos jiems siunčiamos iš įvairių pasaulio kraštų, atskiros detalės gaminamos Lietuvoje ir viskas montuojama vietoje – viešbutyje.
Tai septintas 4 ir 5 žvaigždučių viešbutis, prie kurio įrengimo teko prisidėti IDN Contract komandai, tačiau pirmą kartą darbas vyko lygiagrečiai su statybininkais – vienu metu toje pačioje patalpoje darbavosi ir baldų montuotojai, dažytojai, santechnikas, elektrikas… Buvo dirbama ir dieną, ir naktį, kadangi, turint omenyje objekto sudėtingumą, laikas, viską tinkamai įvykdyti, buvo gana ribotas.
Džiaugiamės prisidėję prie šio unikalaus projekto, praskleidusio didingos istorijos šydą ir naujam gyvenimui atvėrusio originalius potyrius klientams siūlančius istorinius rūmus.